فیلم” طبقه حساس ” ۱۰۵ میلیون فروخت

tabaghe-hasas
پخش کننده فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی درباره آمار فروش این فیلم گفت: «طبقه حساس» از پنجشنبه هفته پیش اکران شده و طی سه روز در ۱۴ سینمای تهران ۱۰۵ میلیون تومان فروخته است.
حبیب اسماعیلی افزود: «طبقه حساس» در روز نخست و در هفت سینما، ۲۵ میلیون تومان در تهران فروخت و این رقم در روز جمعه در ۱۲ سینما به ۳۴ میلیون تومان رسید و روز گذشته هم دو سینما به این تعداد اضافه شد که روی هم ۱۰۵ میلیون تومان فروخت. نکته قابل توجه اینکه شامگاه گذشته تنها در تهران ۲۰ میلیون تومان بلیت این فیلم به فروش رسید.

پخش کننده فیلم جدید کمال تبریزی متذکر شد: تجربه فروش خوب این فیلم سینمایی در فصل اسفند که به فصل مرده سینمای ایران معروف است، نشان داد که اگر فیلم خوب ساخته شود قطعا در این ایام هم فروش خواهد داشت البته از سوی دیگر مسئولان هم باید ممیزی ها را تا اندازه ای کاهش دهند و به فیلمساز اعتماد کنند چراکه فیلمسازان سینمای ایران بعد از عمری فیلم ساختن با خط قرمزها نیز آشنا هستند.

پخش کننده فیلم «طبقه حساس» در پایان عنوان کرد: تعداد سینماهای تهران تا آخر هفته به ۵۰ سینما خواهد رسید و پس از آن کپی فیلم ها به شهرستان ها نیز می رود. آمار فروش این فیلم در حالی اتفاق افتاده که هنوز تبلیغات شهری آغاز نشده و تنها فضای تبلیغات ما رسانه و فضای مجازی بوده است.

گردآوری: هفته نامه زندگی دوم

منبع: مهر

Check Also

گلاب آدینه

خاطره گلاب آدینه از شاگردی به نام سیما تیرانداز

گلاب آدینه نیز در بازگویی خاطراتش با سیما تیرانداز گفت: سال 1367 وارد کلاس تئاتر مدرسه هنر و ادبیات شدم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *