آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در اسکایپ

اسکایپدر اسکایپ Sign in کنید. برای صحبت کردن با دوستانتان باید آنها را پیدا کنید. به این صورت که از ابزارهای سمت چپ، روی گزینه New کلیک و New Contact را انتخاب کنید.

آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در اسکایپسپس تصویری مانند زیر باز خواهد شد.
اسم،آی دی اسکایپ و یا ایمیل دوستتان را وارد کنید و find را بزنید تا دوستتان را بیابید. توجه داشته باشید دوستتان حتما باید اسکایپ را دانلود کرده و در آن پروفایل ساخته باشد.
آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در اسکایپبعد از آنکه فرد مورد نظرتان را پیدا کردید، روی گزینه Add Contact کلیک کنید تا به لیست دوستانتان اضافه شود.

آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در اسکایپبرای مثال من یک پروفایل اسکایپ ساختم و اسم خودم را مطابق روش بالا به لیست دوستان اضافه کردم. اگر روی اسم فردی که می خواهید با او صحبت کنید، یک بار کلیک کنید تصویری مانند زیر برایتان باز می شود.

skype3مطابق شکل بالا دو گزینه سبز رنگ، زیر توضیحات اکانت فرد مورد نظر قرار دارد. اگر سیستم شما مجهز به دوربین است و می خواهید تصویرتان را هم بفرستید روی گزینه video call و در غیر این صورت روی call کلیک کنید.
فرد مورد نظر اگر آنلاین باشد، صفحه ای مانند زیر برایش باز می شود که در صورت تمایل می تواند به آن پاسخ بدهد.
گزینه اول از سمت چپ ارتباط صوتی ست. گزینه وسط ارتباط صوتی و تصویری ست و گزینه ی آخر قطع تماس است.

گردآوری: هفته نامه زندگی دوم

Check Also

اشتباهات رایج کاربران در استفاده از رایانه

اشتباهات رایج کاربران در استفاده از رایانه

بسیاری از کاربران رایانه‌ های شخصی در هنگام استفاده از آن دچار اشتباهاتی می‌شوند که در نهایت به کندتر شدن ویندوز، اشغال حافظه و ... از این دست می‌انجامد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *